Cestovanie

Cestujte s nami...

Pre záujemcov - turistov poskytujeme služby pri cestách do destinácií, ako sú Spojené arabské emiráty, Gruzínsko, Pakistan, Indonézia, Omán, Turecko, Cyprus, Tunis, Alžírsko, ale aj európske krajiny ako Maďarsko, Česká republika, Rakúsko a samozrejme Slovensko. V prípade individuálnych požiadaviek vieme pomôcť s destináciami do celého sveta. V tejto sekcii nájdete letenku do vašej destinácie a samozrejme vám pomôžeme s ubytovaním, výberom hotela, apartmánu, ako aj atrakciami vo vybranej destinácii či turistickým sprievodcom. Pre našich klientov poskytujeme komplexné služby - rezervácia ubytovania podľa požiadaviek, poistenie, letenka, transfer, tlmočnícke služby. Našim klientom v zahraničí sme k dispozícií systémom 24/7.


==============================================================================

For tourists we provide service when traveling to destinations such as the United Arab Emirates, Georgia, Pakistan, Indonesia, Oman, but also European countries such as Hungary, the Czech Republic, Austria and of course Slovakia. In this section you can find a ticket to your destination and of course we will help you with accommodation, choosing a hotel, apartment, as well as attractions in the selected destination. For our clients we provide the service 24/7.

Náš horúci tip...

Aktuálne horúci tip je Dubai - SAE - od októbra 2021 do marca 2022 sa v Dubaji koná najväčšia svetová výstava EXPO 2020. Doporučujeme návštevu výstaviska gigantických rozmerov, ale aj atrakcie mesta, atraktívne pláže pri mori, púštne Safari, kultúrne atrakcie, veľkoplošné obchodné centrá, športové atrakcie a pod...


================================================

Zároveň upriamujeme pozornosť na možnosť ,,investície,, do majetku a kúpiť, prenajať si nehnuteľnosť v Dubaji, kde sú nižšie ceny menších bytov ako napríklad v hlavnom meste SR Bratislave. Ušetríte náklady za ubytovanie počas dovolenky, zároveň budete vo vlastnom a v súkromí, prípadne vám krátkodobý prenájom zarobí a vráti investíciu.